Přednáška: 19.1.2019 | 12:15 PÁKISTÁN

Plzeňský cestovatel a horolezec. Příležitostný atlet, cyklista, běžec na lyžích... Původním povoláním geodet, působí také jako pedagog a organizátor sportovních a kulturních akcí (př. Škoda Bike Marathon). Bývalý manažer hudební skupiny Znouzectnost. Jeden z nejúspěšnějších českých himálajských lezců – vrcholy čtyř osmitisícovek ve čtyřech pokusech. Aktivní člen hnutí Čistý sport – organizování sportovních a výživových kempů. S Radkem Jarošem v červenci roku 2014 podnikl expedici na K2. Tato expedice byla úspěšná a Jaroš s Trávníčkem, se stali teprve čtvrtým a pátým Čechem, kteří dokázali na K2 vystoupit, navíc bez použití kyslíkových přístrojů.

 

"Tráva" je dnes jeden z nejzkušenějších českých lezců. Zavede nás do dob, kdy se cestovalo a poznávaly se nádhery rozporuplného Pakistánu před „pádem dvočat". Jak se situace změnila dnes? Zůstává nám přístupná krása pakistánských hor a úsměvy obyvatel Hunzy. Pákistán není jen K2. Přednáší Honza "Tráva" Trávníček o době, kdy ještě nelezl na osmiticícovky. 

trvnicek pakistan 02 webtrvnicek pakistan 01 web

Submit to FacebookSubmit to Twitter
načíst víc držením SHIFT načteš vše načíst vše

www.livingstone.cz3  magicky himalaj 01  promitani brno husa  tajemna indonesie

 


 logo brno b600

Akce se koná pod záštitou  primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové  a za podpory statutárního města Brna