Přednáška: 20.1.2019 | 19:00 TO JE HAVAJ!

Přes 20 let tráví každoročně většinu měsíců cestováním po světě, doma se přesto cítí v Brně. Původním povoláním grafický designér ve světě reklamy je nyní jedním z nejznámějších cestovatelů a fotografů. Fotografuje, píše, pořádá výstavy, besedy a diashow, kde v narvaných sálech vypráví dychtivým posluchačům zážitky z cest. Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. S jeho fotografiemi se můžete setkat také v časopisech, knihách, kalendářích i v učebnicích. Mnohaletý pořad na Rádiu Impuls má obrovskou odezvu fanoušků. Ukáže vám svou oblíbenou Hawaj. 

„To je havaj“ - říkáme, chceme-li popsat něco rajského. Čeká nás dobrodružný i romantický objevitelský výlet po šesti ostrovech pacifického souostroví. Narození ostrovů z lávy podmořských sopek, král Kamehameha, historie osidlování, mořeplavec James Cook, surfaři, květinové věnce, pláž Waikiki, vesnice malomocných, sopky Haleakala, Mauna Loa a Mauna Kea…, TO JE HAVAJ!

 

Kolbaba Jiří 1 webKolbaba Jiří 2 webKolbaba Jiří 4 web

V roce 2019 jsme pro Vás připravili výpravy s Rudolfem Švaříčkem a zajímavými osobnostmi.
S horolezcem Radkem Jarošem se můžete podívat do Afriky, pouštní dobrodružství můžete zažít se světoběžníkem Brunem Baumannem, na Aljašku a Havaj vás doprovodí fotograf Jiří Kolbaba a Honza Šibík vám v Jeruzalému poradí, jak lépe fotografovat. Více na www.livingstone.cz

 ALJAŠKA – HAVAJ S FOTOGRAFEM JIRKOU KOLBABOU

Scenérie národních parků, které nedokáže popsat ani ten nejpoetičtější básník. Letecký výlet do NP Katmai, který je rájem medvědů grizzly. Užijme si lodní výlety za velrybami, mořskými vydrami a hravými kosatkami. Podnikneme nezapomenutelné treky v horách. Obdivovat budeme i majestátní ledovou královnu Denali. HAVAJSKÉ OSTROVY KAUAI a BIG ISLAND. Divoké vlny, dech beroucí zelená údolí, panenská příroda a nádherné vodopády. Treky v severní části ostrova v oblasti Napali. Waimea Canyon State Park a úžasné výhledy do „Grand Canyonu Pacifiku“. Proslavená pláž Waikiki i historický Pearl Harbor. 

Termín zájezdu: 27. 07. – 24. 08. 2019

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter
načíst víc držením SHIFT načteš vše načíst vše

www.livingstone.cz3  magicky himalaj 01  promitani brno husa  tajemna indonesie

 


 logo brno b600

Akce se koná pod záštitou  primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové  a za podpory statutárního města Brna